Haber
09 Ocak 2020 - Perşembe 00:58
 
TEBRİK ETTİ VE SORUNLARI DİNLEDİ
Vekil Durmaz'dan Başkan Bozdemir’e tebrik ziyareti
SİYASET Haberi
TEBRİK ETTİ VE SORUNLARI DİNLEDİ

Cumhuriyet Halk Partisi Tokat Milletvekili Kadim Durmaz, 21 Aralık tarihinde yapılan kongrede güven tazeleyerek tekrar seçilen CHP Zile İlçe Başkanı Ali Rıza Bozdemir ve yönetim kurulu üyelerini ziyarette bulunarak tebrik etti.

 

 

Zile’de Cumhuriyet Halk Parti’sinin büyük bir başarı yakaladığını ve bu başarıda Başkan Bozdemir’in ve yönetiminin büyük katkısı olduğunu belirten Vekil Durmaz, “başarılı bir başkan ve yönetimle devam ettiğimiz içim mutluyuz. Başarının mimarlarından olan Başkan Bozdemir, artık çalışmalarını taçlandırmak için eminim ki daha çok çalışacaktır. İlçede belediye başkanımızla uyum içerisinde halkında sevgisini kazanmış durumdalar. Biz bu sevginin karşılığı vermek için sürekli çalışacağız. Gördüğünüz gibi ziyaretimizde ilçemizin sorunları ve çözüm önerilerini konuşuyoruz.” şeklinde konuştu. 

 

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten CHP Zile İlçe Başkanı Ali Rıza Bozdemir, “Bize güvenen insanlara borcumuz var. Biz hayal satmıyoruz burada. Zile’ye artı değer katmak için, gücümüz yettiğince tüm hemşerilerimiz için gece gündüz demeden çalışacağız. Bu akşam ilçemizin ve köylerimizin sorunlarını sayın vekilimize ilettik. Tokat’ın, Zile’mizin sorunlarını yerinde dinleyen ve gözlemleyen bir vekilimiz olduğu için çok şanslıyız. Bize verilen bu göreve de layık olmak için sürekli çalışacağız.” dedi.    

 

 

Haber: Yaşar Erkan İÇEN

Kaynak: Editör:
Etiketler: TEBRİK, ETTİ, VE, SORUNLARI, DİNLEDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı