Haber
16 Mart 2019 - Cumartesi 16:20
 
YAYLAYOLU KÖYÜ İSTANBUL AVCILAR DA BİRLİK BERABERLİK GECESİNDE
HALAYLARLA VE TÜRKÜLERLE
STK Haberi
YAYLAYOLU KÖYÜ İSTANBUL AVCILAR DA BİRLİK BERABERLİK GECESİNDE

Zile Yaylayolu Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, 17 Şubat Pazar günü akşam, İstanbul'un Avcılar ilçesinde bulunan Violet Balo Davet Salonunda Birlik Beraberlik ve Dayanışma gecesini gerçekleştirdi.

 

Mine Şahin, Selahattin Akarsu ve Nilüfer Sarıtaş gibi sanatçıların sahne aldığı geceye katılan davetliler hem halaya doydular hemde dinlediği türkülerle adeta kulaklarının pası silindi. Birçok önemli ismin katıldığı geceye: Dernek başkanı Veli Atasever'in de Başkan Yardımcısı olarak görev yaptığı, ZİLDEF Genel Başkanı Halil Düzgün yönetim kurulu ve kuruma bağlı derneklerin Başkan ve yönetim kurulları;  TOKDEF Genel Başkanı Halil Bakan, CHP Küçük Çekmece Belediye Başkan adayı Kemal Çebi, CHP Başakşehir Belediye Başkan adayı Abdulhadi Akmugan, birçok meclis üyesi aday adayı, Cemevi Başkanları ve yönetim kurulları,  ve siyasi partilerin il - ilçe yöneticileri de katılım sağladı.

 

Çok sayıda davetlinin katıldığı gecede Dernek Başkanı Veli Atasever yaptığı konuşmasında birlik beraberlik vurguları yaparak gurbette ki Yaylayolu köylüleri olarak köylerine olan özlemlerini de dile getirdi ve salonu tıka basa dolduran köylülerine ve misafirlere teşekkür etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: YAYLAYOLU, KÖYÜ, İSTANBUL, AVCILAR, DA, BİRLİK, BERABERLİK, GECESİNDE,
Yorumlar
Haber Yazılımı