Haber
20 Mart 2019 - Çarşamba 23:59
 
ZİLE PALANLI KADIN KOLU ETKİNLİĞİ DOLU DOLU
PALANLI DERNEĞİ KADINLARI BİRLİK BERABERLİĞİ ŞAHANE
STK Haberi
ZİLE PALANLI KADIN KOLU ETKİNLİĞİ DOLU DOLU

Zile Palanlı Köyü dernek yönetiminin, 18 Mart Pazar gunu İstanbul Esenyurtta bulunan R.T.E. parkı içerisinde Ada Cafe de gerçekleştirdiği Kadın Kolu kahvaltı programı dolu dolu geçti.

 

Programa Dernek başkanı Hasan Coşkun geçirdiği ameliyat nedeniyle katılamazken, Dernek yönetimden Naci Atasever,  Ahmet Dursun ve Deniz Çelebi katılım sağladı. Ayrıca Kadın kolları yönetiminden Başkan Özlem Dayıoğlu, Başkan Yardımcıları: Solmaz Ay, Saliha Atasever, Durdu Coşkun, Emine Dursun, Aliye Aydın, Yeter Aydın ve Gülümser Çelebi de hazır bulundular. Dernek Yönetimi adına konuşan Başkan Yardımcısı Naci Atasever: Toplum olarak kadınlarımıza verdiğimiz değer aşikardır. Atatürk'ün izinde, aydınlık Cumhuriyet yolunda; Kadınlarımızı eğitimli, bilgili, donanımlı ve ne yapacağını bilen güçlü bireyler olarak görmek istiyoruz, tüm çabamız ve gayretimiz bu yöndedir. Kadınlarımızın toplumda erkeğin arkasında yürüyen ikinci sınıf insanlar olmasını bekleyemeyiz, kadın eğitimli olmalı ki aile kültürlü olsun, kadın sosyal olmalı ki ailenin sanata bakış açısı farklı olsun. Geçirdiği ameliyat dolayısıyla buraya katılamayan dernek başkanımız Hasan Coşkun ve yönetim kurulu arkadaşlarım adına etkinliğimize katılan tüm hanım kardeşlerimize ve destek veren tüm üyelerimize köylülerimize çok teşekkür ediyor ve saygılarımı sunuyorum dedi.

 

Öte yandan Kadın Kolu Başkanı Özlem Dayıoğlu da yaptığı konuşmada: Birlik beraberlik ruhunun önemli olduğunu vurgularken, biz kadınlar güçlü olmalıyız ki toplumumuz gelişsin ve güzelleşsin, sosyal olmalıyız ki çocuklarımız birikimli ve bilinçli bireyler olarak yetişsinler. Atatürk'ün kadınlara vermiş olduğu seçme ve seçilme hakkı bizlerin de toplumda var olmasını sağlıyor. Hepinize kadın kolu arkadaşlarım adına, etkinliğimize katıldığınız icin teşekkür ediyorum. Ayrıca Dernek yönetim kurulu başkanımız Hasan Coşkun'a geçmiş olsun diyor ve başkanımız ve yönetim kurulumuza bizlere verdiği destek için çok teşekkür ediyoruz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ZİLE, PALANLI, KADIN, KOLU, ETKİNLİĞİ, DOLU, DOLU,
Yorumlar
Haber Yazılımı